Daca doresti sa voluntariezi in:

Daca doresti sa voluntariezi in Brasov te rugam sa completezi formularul de mai jos si in cel mai scurt timp posibil vei fi contactat de catre coordonatorul de voluntari, Beatrice Manea, in vederea stabilirii unei intalniri in cadrul careia sa aflam mai multe despre cum te poti alatura echipei de voluntari HOSPICE.

Numele (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Telefon (obligatoriu)

Data nasterii (obligatoriu)

Ocupatia (obligatoriu)

Mesajul tau (obligatoriu)

Daca doresti sa voluntariezi in Bucuresti te rugam sa completezi formularul de mai jos si in cel mai scurt timp posibil vei fi contactat de catre coordonatorul de voluntari, Beatrice Manea, in vederea stabilirii unei intalniri in cadrul careia sa aflam mai multe despre cum te poti alatura echipei de voluntari HOSPICE.

Numele (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Telefon (obligatoriu)

Data nasterii (obligatoriu)

Ocupatia (obligatoriu)

Mesajul tau (obligatoriu)

Iti multumim si te asteptam cu drag in familia voluntarilor HOSPICE Casa Sperantei!!!