Ești o persoană organizată, proactivă și îți dorești să-ți pui abilitățile în valoare pentru o cauză nobilă? Avem job-ul potrivit pentru tine!

Candidatul ideal

o Studii: superioare

o Experienta: minim 1 an

o Bune abilitati organizatorice si de comunicare

o Bune abilitati tehnice

o Carnet conducere: categoria B

o Curs SSM -obligatoriu

o Cunostinte in managementul calitatii

o Cunoasterea la nivel conversational a limbii engleze

Program de lucru: 8 h/zi

Responsabilitati:

– Se ocupa de intretinerea cladirilor, aflate in proprietatea fundatiei astfel incat sa asigure functionarea normala, continua si permanenta pentru desfasurarea activitatilor specifice Fundatiei

– Planifica si coordoneaza activitatea administrativa de la sediul social si din cladirile aferente aflate in proprietatea Fundatiei

– Se ocupa de intretinerea parcului auto

– Se ocupa de asigurarile obligatorii cat si de cele facultative ale cladirilor si vehiculelor;

– Raspunde de buna functionare a infrastructurii si instalatiilor sanitare, electrice, elevatoare, intretinere echipamente medicale

– Coordoneaza aprovizionarea cu materiale, alimente si bunuri pentru Fundatie;

– Organizeaza si raspunde de activitatea de curatenie, spalatorie si dezinfectie, conform procedurilor in vigoare

– Organizeaza serviciul de transport zilnic al pacientilor;

– Organizeaza, coordoneaza si supravegheaza activitatea personalului pe care il are in subordine

– Raspunde de bugetul de cheltuieli al departamentelor pe care le are in subordine;

– Stabileste programul de lucru pentru persoanele aflate in subordinea sa;

– Participa, alaturi de echipa, la amenajarea spatiilor din cladirea Hospice, in vederea derularii unor activitati deosebite;

– Este responsabil de organizarea gestiunii materialelor si bunurilor

– Realizeaza inventarul anual al bunurilor si mijloacelor fixe aflate in gestiunea sa

– Mentine la zi contractele de utilitati, intretinere, aprovizionare, medicina muncii

– Raspunde de buna derulare a contractelor cu toti furnizorii

– Are atributii specifice legate de SSM si SU

CV-urile si scrisorile de intentie se pot trimite pe adresa de email: recrutare@hospice.ro.

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.