Cerințe generale:

  • cunoștințe avansate de limba engleză – scris/vorbit
  • studii superioare
  • experiență minim 2 ani
  • foarte bune abilități de comunicare
  • capacitate de organizare și planificare
  • capacitate de a respecta termene
  • spirit de observație și atenție sporită la detalii
  • gândire analitică
  • persoană dinamică, pro-activă, cu gândire pozitivă, rezistentă la stres
  • seriozitate și confidențialitate
  • cunoștințe bune operare PC MS Office (Word, Excel, navigare internet, Outlook)

Responsabilități:

  • îndeplinește activități de secretariat și asistență, suport managerial acordat Directorului Executiv;
  • preluarea corespondenței electronice a Fundației, formularea și transmiterea de răspunsuri și redistribuirea mesajelor către persoanele cărora li se adresează și care pot răspunde corespunzător la acestea; se asigură că răspunsurile sunt trimise în timp util;
  • redactarea corespondenței  necesare desfășurării activității zilnice;
  • asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail;
  • organizare/coordonare agende în vederea stabilirii ședințelor; oferirea de sprijin în organizarea ședințelor și redactarea proceselor verbale;
  • pregătirea, promovarea și organizarea, sub îndrumarea persoanelor responsabile, a întâlnirilor (ședințe, ateliere de lucru, prezentări produse, videoconferințe, cursuri, etc.);
  • facilitează și eficientizează procesul de comunicare internă;
  • organizarea întâlnirilor, a deplasărilor în țară și în străinătate;
  • elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management;
  • realizarea de rapoarte destinate uzului intern sau extern;
  • participarea la evenimente educaționale, în concordanță cu abilitățile și cunoștințele dobândite;
  • facilitarea și organizarea relației cu partenerii externi implicați în colaborări în domeniul serviciilor pentru pacienți si familii;
  • organizarea ședințelor de Consiliu Director, întocmirea minutelor și diseminarea informației;
  • oferirea suportului permanent Directorului Executiv și membrilor Consiliului Director.

Beneficii:

  • 24 zile de concediu de odihnă, anual;
  • 1 zi liberă aferentă zilei de naștere și 1 zi liberă de Ziua Mondială a Sănătății;
  • Tichete de masă în valoare de 20 lei/zi;
  • Abonament Bookster.

Puteți aplica pentru acest post trimițând CV-ul însoțit de scrisoarea de intenție la adresa de e-mail: recrutare@hospice.ro