Calități necesare

  • Seriozitate
  • Rigurozitate
  • Hărnicie
  • Prezență fizică îngrijită

Normă de lucru: 8 h/zi

Durată contract: perioadă nedeterminată

 Calități de dorit

  • Bune abilități de organizare a activității proprii
  • Atenție la detalii
  • Flexibilitate
  • Onestitate
  • Proactivitate

Cerințe generale:

  • Minim 10 clase

 Oferta Fundației:

  • Loc de muncă stabil, cu perspective de dezvoltare, într-o organizație cu baze solide și recunoaștere la nivel național și internațional ca Centru de Excelență
  • Apartenența la o echipă de profesioniști, uniți de o misiune nobilă și motivați de valori ca: speranța, grijă, calitatea vieții, demnitate, compasiune

 Misiunea HOSPICE

Îngrijim cu profesionalism și dăruire copii și adulți care trăiesc cu o boală incurabilă, oferind servicii specializate pentru ei și familiile lor. Dezvoltăm îngrijirea paliativă la nivel naţional și internațional prin informare, educație, consultanță și îmbunătățirea legislației.

Descrierea postului:

Efectuează, zilnic, curățenia si dezinfecția în clădirea HOSPICE și spațiile adiacente

 Beneficii:

  • 24 zile de concediu de odihnă, anual;
  • 1 zi liberă aferentă zilei de naștere și 1 zi liberă de Ziua Mondială a Sănătății;
  • Tichete de masa în valoare de 20 lei/zi;

Persoană de contact: Gelu Gavrila- manager administrativ, tel:0728/130085