Cerinte:

  • studii medii sau superioare in domeniul economic;
  • cunostinte de limba engleza- nivel incepator
  • experienta: minim 1 an in domeniul contabil
  • persoana cu initiativa, spirit de echipa, comunicativa, sociabila si foarte bine organizata,
  • abilitatea de a lucra la proiecte multiple, de gestionare a problemelor in vederea atingerii obiectivului final
  • abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet
  • cunostinte de contabilitate

Norma de lucru: full time

Responsabilitati:

  • Intocmeste zilnic registrul de casa si inscrie in registru operatiunile efectuate:incasari, plati, deconturi, etc
  • Intocmeste zilnic situatia disponibilului in numerar al organizatie
  • Asigura plata avansurilor sau a oricaror plati in numerar, aprobate de persoanele in drept prin intocmirea completa si corecta a documentelor cerute de lege;
  • Efectueaza depuneri si ridicari de numerar la/si de la banca;
  • Incaseaza sumele de bani de la donatori, sponsori etc;
  • Preia deconturile si documentele justificative pentru avansurile spre decontare si verifica intocmirea acestora conform reglementarilor legale in vigoare si a procedurilor interne;
  • Verifica documentele justificative: bonuri fiscale, facturi, bilete tren, ordin deplasare, etc sa fie conforme cu legislatia din domeniu si cu procedurile interne, privind achizitiile si deplasarile,etc;
  • Participa activ la receptia de produse, materiale achizitionate si/sau primite ca donatie;
  • Intocmeste diferite evidente,situatii si raportari
  • Este membru in comisia de inventariere

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv cu experienta
  • Salarizare fixa
  • Tichete de masa

CV-urile si scrisorile de intentie pe adresa de email: recrutare@hospice.ro

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun     acord.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Organizatia îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.