Centrul HOSPICE de la este locul de poveste în care copiii care înfruntă un diagnostic incurabil și familiile lor găsesc liniște, sprijin, îngrijire și mult, mult bine. Pentru acest loc unic în România, căutăm om bun, empatic. Ia-ţi inima în dinţi şi trimite-ne un e-mail. Detaliile le găsesti mai jos:

Candidatul ideal

  • Studii: medii
  • Experienta: minim 1 an
  • Carnet conducere categoria B
  • Cunostinte minime de mecanica auto
  • Cunoasterea la nivel conversational a limbii engleze

Program de lucru: full time

Descrierea postului:

  • Transport pacienti si marfa

 Principalele responsabilitati ale postului:

  • Asigura transportul pacienţilor, in siguranta si confort
  • Asigura aprovizionarea cu materialele necesare desfasurarii activitatii altor departamente
  • Cunoaste si respecta prevederile legale cu privire la circulatia autovehiculelor pe drumurile publice;

Localizare: Loc.Adunatii Copaceni este situata la 15 km sud de Bucuresti, de-a lungul raului Arges, in Jud. Giurgiu

Beneficii:

  • Tichete de masa

CV-urile si scrisorile de intentie se pot trimite pe adresa de email: recrutare@hospice.ro