Ești curios din fire?

Îți place să descoperi mereu lucruri noi?

Îți menții calmul în fața termenelor limită?

Nu te sperie sarcinile complexe, care se pot realiza doar în echipă, având ca parteneri colegi din toate departamentele?

Ești deschis să afli răspunsuri neașteptate la întrebări la care credeai că știi răspunsul?

Cerinte generale:

  • Studii superioare
  • Cunoastere limbii engleze (scris și vorbit)
  • Bune abilități de comunicare și lucru în echipă
  • Abilități de sinteză, analiză
  • Microsoft Office
  • Cursurile de specialitate/ experiența – constituie un avantaj
  • Office 365 și SPSS constituie avantaj

Descrierea postului:

  • monitorizeaza calitatea ingrijirii oferite in HOSPICE Casa Sperantei si se preocupa de cresterea calitatii serviciilor in cadrul Fundatiei

 Principalele responsabilitati ale postului:

  • coordoneaza proiectarea, planificarea, implementarea, supervizarea si mentinerea sistemului de managementul calitatii in conformitate cu ISO 9001:2015, in colaboare cu intreg personalul.
  • coordoneaza activitatile de obtinere si mentinere a acreditarilor si certificarilor privind calitatea serviciilor
  • asigura instruirea intregului personal al organizatiei cu privire la politica in domeniul calitatii si documentele sistemului calitatii;
  • intocmeste raportul pentru analiza managementului in domeniul calitatii;
  • elaborareaza planurile de imbunatatire a calitatii;
  • participarea la initierea, dezvoltarea si revizuirea procedurilor interne si protocoalelor clinice;
  • este responsabil cu colectarea si prelucrarea chestionarelor de satisfactie ale pacienților, familiilor si angajatilor fundatiei;
  • este responsabil cu colectarea reclamatiilor si sesizarilor;

Program de lucru inegal- 40h / saptamana

CV-urile si scrisorile de intentie se pot trimite pe adresa de mail:

 cristina.darabont@hospice.ro. Detalii la 0723/350715.

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Nu vor fi luate in considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.