Brasov, part-time

Avem nevoie de tine! Da, chiar de tine. Avem o echipa care crede in bine si care isi doreste sa  faca parte dintr-un colectiv de oameni grozavi. Ei bine, aceasta echipa minunata are nevoie de un lider, de un om care sa ii inspire.

Daca:

• Simti ca nu ai putea sta inchis/a intr-un birou 8 ore pe zi;
  • Esti la inceput de drum in cariera ta si vrei sa iti pui amprenta pe un proiect care schimba povesti de viata;
  • Iti place sa ajuti si sa ii inveti si pe altii cum sa ajute;
  • Ai interactionat cu mediul ONG pana acum si apreciezi cauza HOSPICE Casa Sperantei;
  • Comunici cu usurinta verbal sau in scris;
  • Te simti comfortabil sa vorbesti in public, mai mult, iti face placere;
  • Ai excelente abilitati de organizare si coordonare;
  • Te concentrezi pe rezultate si stii ca e nevoie de munca pentru a le atinge;
  • Termenele limita sunt pentru tine un fel level up.

Atunci, acesta este jobul ideal pentru tine.

Ce urmeaza sa faci?

• Vei  coordona o echipa de 4 oameni fantastici, Fundraiseri stradali HOSPICE Casa Sperantei, in cadrul proiectului Debit Direct;
  • Vei ajuta la planificarea si organizarea programelor de orientare si instruire a membrilor echipei;

• In colaborare cu managerul de proiect vei stabili sarcinile pentru fiecare membru al echipei si te vei asigura ca se indeplinesc;
  • Vei coordona echipa de reprezentanti stradali HOSPICE in implementarea campaniei de Debit Direct;
  • Vei oferi asistenta ambasadorilor stradali HOSPICE, la solicitarea acestora, pentru a facilita indeplinirea de catre ei a sarcinilor asumate (acomodarea in echipa proiectului, abordarea fata in fata etc.);
  • Ii vei ajuta pe cei din echipa ta sa isi atinga obiectivul lunar de mandate;
  • Vei evalua performanta echipei tale si vei veni cu sugestii de imbunatatire;
  • Vei asigura un mediu de lucru placut in echipa si vei propune actiuni si activitati de motivare a echipei;
  • Vei fi la curent cu evenimentele din Brasov la care putem participa cu echipa;
  • Vei sta la povesti cu oameni care inca nu au aflat cum ar putea sa ajute HOSPICE Casa Sperantei;
  • Vei respecta regulamentele, metodologiile si procedurile de lucru din cadrul organizatiei.

Ce iti oferim?

• O sa lucrezi cu o super echipa (avem ciocolata si inghetata si ne place sa impartim);
  • O sa ai salariu si unde mai pui ca performanta ta va fi rasplatita cu bonusuri;
  • Traininguri si modalitati de invatare inedite si interactive;
  • Sarbatorim reusitele impreuna si iesim sa ne distram (da, inghetata si ciocolata sunt incluse);
  • Daca suntem sarguinciosi, plecam in deplasare 😊 Cunoastem alte orase, muncim si ne distram si acolo;
  • Posibilitatea de a iti incepe cariera cu dreptul, dobandind abilitati de comunicare, persuasiune si fundraising;
  • Vei face parte din echipa HOSPICE Casa Sperantei si impreuna cu noi vei darui demnitatea si speranta persoanelor afectate de boala incurabila.

Ce este Debitul Direct?

O modalitate de sprijin financiar lunar care asigura un venit transparent, constant si predictibil pentru HOSPICE Casa Sperantei. Prin semnarea unui mandat de debitare directa, cei care doresc sa ajute cauza HOSPICE pot contribui lunar la imbunatatirea vietii adultilor din Romania carora le vor darui, astfel, grija si compasiune si vor insenina copilaria micutilor pacienti.

Despre HOSPICE Casa Sperantei

HOSPICE Casa Sperantei, organizatie non-profit infiintata in 1992 la Brasov, a introdus conceptul de ingrijire paliativa in Romania. HOSPICE este cea mai mare fundatie din tara care ofera gratuit servicii specializate de acest tip.

Organizatia are doua centre cu servicii integrate, in Brasov si Bucuresti, si echipe mobile in Fagaras si Zarnesti, pentru ingrijirea persoanelor diagnosticate cu boli incurabile. HOSPICE a dezvoltat servicii complete de ingrijire paliativa, care sunt oferite in centre de zi, ambulatorii si unitati proprii pentru internare, la domiciliul pacientilor si in spitalele partenere. In cei 26 de ani de existenta, HOSPICE a adus alinare si speranta pentru peste 26.000 de copii si adulti cu boli incurabile.

HOSPICE Casa Sperantei respecta prevederile Regulamentului General pentru Protectia Datelor (GDPR). Fundatia HOSPICE Casa Sperantei este inregistrata ca operator in Registrul National de Evidenta a Prelucrarilor de Date cu Caracter Personal al ANSPDCP cu nr. 16381/09.05.2012 (conform Legii 677/2001)

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Prin transmiterea datelor dvs.personale va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate. Procesam aceste date doar in scopuri de recrutare.

Am dori sa pastram aceste date pana in momentul ocuparii pozitiei vacante. Nu putem estima cu exactitate perioada, dar vom considera perioada ca fiind incheiata atunci cand un candidat accepta propunerea noastra pentru pozitia vacanta.Cand perioada respectiva s-a incheiat, fie iti vom sterge datele, fie te vom informa ca le vom mentine in baza noastra de date pentru pozitii viitoare.

Va asiguram ca nu vom oferi niciodata informatii despre dumneavoastra altor companii care au in vedere programe de marketing.