Cerinte:

* Studii: medii

* Experienta: Experienta minim 1 an

* Limba engleza scris/vorbit nivel mediu;

* Carnet conducere categoria B, C.

Program de lucru: full time, 8 h/zi

Abilitati:

* Cunostinte in domeniul mecanic/auto, hidraulic, electric, instalatii termice;

* Analiza si atentie la detalii;

* Capacitatea de a sesiza defectiunile;

* Indemanare, precizie.

Descrierea postului:

* Transport pacienti, reparatii/intretinere/service echipamente.

* Asigurarea transportului pacientilor si a altor persoane, in conditii de maxima siguranta si confort

* Asigurarea functionarii optime a instalatiilor si echipamentelor tehnice aflate in dotarea Hospice

Atribuţii/responsabilitati principale:

* Constatarea si repararea defectelor aparute la utilajele de natura electrica, mecanica

* Planificarea si urmarirea activitatilor de mentenanta preventiva si corectiva

* Intocmirea documentelor necesare, procedura de mentenanta

* Constatarea si inlaturarea problemelor ce pot aparea la instalatiile sanitare, electrice, termice, de ventilatie si climatizare si a altor probleme tehnice ce pot aparea in cladire

* Intocmirea rapoartelor de executie a interventilor de mentenanta

* Asigura buna functionare a instalatiilor si utilitatilor cladirii Hospice ( apa, canalizare, incalzire)

* Asigura instalarea si intretinerea echipamentelor, instalatiilor, mobilierului cladirii Hospice

* Asigura aprovizionarea cu materialele necesare desfasurarii activitatii, in limita bugetului aprobat

* Se ocupa de inventarierea pieselor de schimb

* Receptioneaza cantitativ si calitativ materialele

* Comunica administratorului necesitatea planificarii de reparatii majore sau capitale, pentru pastrarea in stare de functionare a echipamentelor si instalatiilor.

CV-urile si scrisorile de intentie pe adresa de email: recrutare@hospice.ro

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Organizatia îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.